Kassi kiim maksis kätte ehk head uut aastat

Kassil on jooksuaeg. Jah, ise oleme süüdi, et pole seni Kerstit lasknud lõigata, aga kuidagi nii on läinud. Luban, et teeme seda esmajärjekorras.

Aga… igatahes kiim on kassi vaevanud juba alates detsembri keskpaigast. Vahepeal rahunes ta jõulude möödudes paariks päevaks kenasti maha. Ehk oli asi selles, et David palus jõuluvanalt, et see ei tooks talle midagi, küllaga viiks kassi kiima minema.

Aga mida lähemalt aastavahetus jõudis, seda hullemaks kiim jälle läks. Ühesõnaga, Kersti roomab võimalikult maadligi, teeb titekõristi häält ja sätib oma sabaalust kõigi võimalike ohvrite nina alla. Harvemal juhul on ka võimalus, et ta lööb oma küüned sulle sisse ja üritab siis ise “taha keerata”. Eile juhtus nii meie sõbra kampsuniga, mida päästma minnes oli aru saada, et Kerstile see minupoolne kampsuniga paarituseürituse takistamine, mis pidi aset leidma minu juuste vahetus läheduses, talle ei meeldinud. Tüütu ja vastik. Aga, osaliselt oleme ise süüdi.

Ise pole me muidugi süüdi selles, et nurjatu Kersti, kes seni pole teinud terve oma meie juures eksisteerimise ajal ühtegi pahandust (st loike ja pabulaid teeb ta ainult oma kasti) otsustas eile täis kusta meie uhiuue madratsi. Hurraa, eksole, Kersti organiseeris meile veel vana aasta sees uueks aastaks vahva kingituse. Õnneks, peamiselt siis kassi enda õnneks, ei olnud see kuramuse piss jõudnud veel läbi teki madratsini imbuda. Aga üsna huvitav oli paar minutit enne uue aasta saabumist tegeleda pesumasinasse topitud kassipissisele tekile õige pesuprogrammi leidmisega, samal ajal nuputades, kas peaks nutma või naerma.

Igatahes, nüüd, esimese jaanuari hommikul üritan ma voodis vedeledes välja mõelda, kas tekki oleks mõistlik masinas kuivatada.

Ja mina mõtlesin poes madratsile katte vajalikkuse üle otsustades, et kuidas lahendada olukorrad, kui beebi peaks olema meie voodis ja sinna mingi loigu tegema. Heh, hea, et sai õhuke spetsiaalne madratsikate ka peale pandud. Kuigi Kersti piss selleni veel tungida ei jõudnud. Tema enda õnneks.

Ja ega me täpselt teagi, kas ta tegi loigu meie “voodisse” kättemaksust või ilutulestiku pauguhirmust. Aga “sigade” nimekirjas ta hetkel on.

Head uut aastat!

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s